Recenzja Softonic

Dino Przedszkolne Zabawy - Ekscytująca Aplikacja Edukacyjna dla Dzieci

Dino Przedszkolne Zabawy to ekscytująca i interaktywna aplikacja edukacyjna dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Opracowana przez Family Play ltd, ta aplikacja zawiera 12 gier edukacyjnych przedszkolnych, które uczą podstawowych umiejętności przedszkolnych. Aplikacja obejmuje rozpoznawanie wzorów i sekwencji, podstawowe pisownictwo, dopasowywanie obiektów, kolory, kształty i zwierzęta do ich poprawnych nazw oraz różne trudne koncepcje matematyczne, które mają na celu rozwijanie umiejętności czytania i pisania u dzieci w wieku przedszkolnym.

Dołącz do uroczych przyjaciół dinozaurów w świetnej przygodzie w dżungli i uczcie się razem. Z uroczym dinozaurem jako towarzyszem, uroczy dinozaur motywuje dzieci do nauki pozytywnymi zachętami, które są profesjonalnie narracją i zabawną muzyką. Ta aplikacja zawiera wiele umiejętności przedszkolnych związanych z podstawowymi standardami nauczania, takich jak rozpoznawanie liczb, gry dopasowywania, porównywanie, pisownictwo i wzory.

Dino Przedszkolne Zabawy to interaktywna i angażująca aplikacja, która rozwija zaawansowane myślenie krytyczne u dzieci w wieku przedszkolnym. To nieustanna zabawa dla Ciebie i Twoich własnych dzieci dinozaurów i przyjaciół, która zapewnia fantastyczną naukę. Jeśli więc szukasz aplikacji, która łączy zabawę i naukę, to Dino Przedszkolne Zabawy to doskonały wybór dla Twoich dzieci.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Dino Kindergarten Fun Games

Czy próbowałeś Dino Kindergarten Fun Games? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.